در حال نمایش 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

ساپورت‌های گردن

ساپورت طبی سر و گردن یک وسیله پزشکی است که برای حمایت از ناحیه سر و گردن و کمک به درمان مشکلات عضلانی و اسکلتی در این ناحیه کمک می‌کند. این وسیله معمولا به شکل یک قالب یا کاور از مواد انعطاف‌پذیری چون نئوپرن یا پنبه ساخته می‌شود . ساپورت‌های سر و گردن به طور عمده برای کاهش درد، کمک به تثبیت و پشتیبانی از ناحیه سر و گردن، افزایش راحتی در مواقعی که عضلات و استخوان‌های این ناحیه ممکن است تحت فشار قرار داشته باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

»»» خرید تجهیزات پزشکی خانگی «««

»»» خرید ساپورت‌های طبی «««

انواع مدل‌های ساپورت گردنی و کاربرد های آن

  • گردن‌بندهای طبی فیلادلفیا
  • گردن‌بند طبی نرم آتل‌دار
  • گردن‌بند طبی سخت
  • گردن‌بند طبی نیمه‌سخت
  • و چشم‌بند تنبلی چشم و لیزیک

ساپورت‌های طبی نام برده در بالا در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در زیر به برخی از کاربردهای رایج ان اشاره می کنیم.

کمک به درمان درد و التهاب: ساپورت‌های سر و گردن برای کاهش درد و التهاب در ناحیه گردن و سر در مواردی چون التهاب مفاصل گردن و دردهای عضلانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

حمایت پس از جراحی: بعد از جراحی‌های مرتبط با ناحیه سر و گردن، استفاده از این ساپورت‌‌ها به عنوان یک ابزار کمکی در جهت بهبود و محافظت از ناحیه جراحی شده مفید خواهد بود.

پیشگیری از مشکلات ورزشی: جهت کاهش خطر مصدومیت‌های ورزشی در این ناحیه می‌توان از ساپورت‌های سر و گردن استفاده کرد.

قبل از استفاده از هرگونه ساپورت طبی سر و گردن، مهم است که با پزشک یا متخصص فیزیوتراپی مشورت کنید تا تشخیص دقیقی از مشکلات ناحیه سر و گردن شما گرفته شود و توصیه‌های مناسبی در خصوص استفاده از ساپورت مناسب برای شما ارائه گردد. 

ویژگی‌های یک گردن‌بند طبی خوب

  • کنترل گردن در عین راحتی آن
  • ساخته شده با فوم باکیفیت، سختی متوسط و دارای آستر طبیعی
  • قابل تنظیم برای تمامی سایزها و باز و بسته شدن
  • با کیفیت و قابل شستشو

دلایل استفاده از گردن‌بند طبی

رایج‌ترین دلیل استفاده از گرد‌ن‌بندهای طبی، تسکین دردهای مربوط به دیسک گردن است و کمک می‌کند تا گردن وزن سر را نگه دارد.

بعد از جراحی ستون فقرات برای اینکه استخوان گردن و ستون فقرات در یک راستا نگه داشته شوند لازم است تا از این بریس‌های گردنی استفاده شود.

به هنگام تصادف‌های شدید و برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی گردن هم می‌توان از این گردن‌بندهای طبی استفاده کرد.

خرید گردن بند طبی از کاراپارس

فروشگاه اینترنتی کاراپارس عرضه‌کننده انواع تجهیزات طبی از جمله ساپورت‌های طبی سر و گردن می‌باشد. انواع گردن‌بند‌های طبی سخت، نیمه سخت، نرم آتل‌دار، گردن‌بندهای سخت چانه دار و … از محصولات این فروشگاه می‌باشد. پیشنهاد می‌شود قبل از خرید هر کدام از این ساپورت‌ها با پزشک یا متخصص فیزیوتراپی مشورت نمایید.