همه نوشته‌ها

انتخاب سایز و مدل کاپ قاعدگی کاناک

کاپ قاعدگی کاناک
انتخاب سایز و مدل کاپ قاعدگی کاناک

فنجان یا کاپ قاعدگی کاناک ، محصولی جدید و جایگزین نوار بهداشتی است. این محصول توسط شرکت معتبر کاناک، در کانادا و چین تولید می‌شود.

کاپ کاناک که توسط FDA آمریکا و سازمان غذا و داروی ایران نیز تایید شده است، فاقد BPA است و از این جهت برای سلامتی مشکلی ایجاد نمیکند.

در کنار این کاپ قاعدگی یک کیف بنددار قرار دارد. همچنین یک مسواک از جنس بامبو در کنار این دو محصول به مشتری ارائه می‌شود. کاربرد این مسواک، شستشوی کاپ برای استفاده‌های بعدی است.

کاپ قاعدگی کاناک چیست

کاپ قاعدگی Canack که از جنس سیلیکون پزشکی است، ظرف کوچکی است که در دوران قاعدگی در داخل واژن قرار می‌گیرد و مایعات قاعدگی را جمع‌آوری می‌کند.

یکی از ویژگی‌های مثبت این محصول، سازگار بودن آن با محیط زیست است. ویژگی مهم دیگر آن قابلیت شستشو و ضدعفونی کردن است. کاپ قاعدگی کاناک را می‌توانید بعد از هر دوره قاعدگی بشویید و ضدعفونی کنید. این محصول برای 10 سال قابل استفاده خواهد بود.

این کاپ قاعدگی بسیار امن و راحت است. می‌توانید در دوران قاعدگی حین نشستن، ورزش، استراحت و دیگر فعالیت‌های خود از آن استفاده کنید.

انتخاب سایز کاپ قاعدگی کاناک

به‌طور کلی یک قاعده در خصوص این برند کاپ قاعدگی وجود دارد:
اگر تاکنون زایمان طبیعی نداشته‌اید و حجم خونریزی شما در دوره قاعدگی معمولی است، سایز S برای شما مناسب است.

اگر زایمان طبیعی داشته‌اید و یا در دوره قاعدگی حجم خونریزی بالایی را تجربه می‌کنید، سایز L این کاپ برای شما مناسب خواهد بود.

امکان خرید برندهای معتبر دیگر مانند کاپ قاعدگی لونت و کاپ قاعدگی ملونا و مقایسه کیفیت محصولات آن‌ها با یکدیگر، در کاراپارس وجود دارد. شما می‌توانید با مقایسه انواع کاپ قاعدگی در کیفیت و رنگ‌های متنوع، محصول مورد نظر خود را که با بودجه شما هماهنگی بیشتری دارد تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *